| rockvandam a întrebat:

Salut.Am tot vazut pe intert multe modalitati de a face bani cu jocurile.Am citit tot pe internet ca poti fi platit pentru unele jocuri daca te joci, le testezi si la final iti spui opinia despre acel joc.As vrea sa incerc si eu asa ceva, dar nu gasesc nici un site care sa ma ajute sa incep sa fac acest lucru.Ma puteti ajuta cu informatii despre acest lucru?

5 răspunsuri:
| ManRight2000 a răspuns:

Ai putea sa te apuci de gaming.La inceput, probabil ca ai castiga o suma infim de mica, dar daca esti bun, poti castiga exponential mai mult.
http://moneypantry.com/get-paid-to-play-games-online-for-free/
Poate te ajuta link ul de mai sus. Sper ca te-am ajutat!

| LavyTheFox a răspuns:

Nu trebuie sa fie neaparat un site. Da, sunt site-uri ale caror creatori doresc testeri pentru jocurile lor si sunt dispusi sa plateasca intr-un fel sau altul.

Din cate stiu eu, developerii (creatorii jocului) unui joc nou sunt dispusi sa faca asemenea lucruri, dar aceasta metoda e mai complicata deoarece trebuie sa arati mai mult ca te implici, sa vorbesti cu ei sau sa fi un Youtuber popular.

| rockvandam explică (pentru LavyTheFox):

Si cum as putea lua legatura cu ei?

| EdwardBerry a răspuns:

Thank you