| AdrianLvs a întrebat:

Am trecut in clasa a 8-a,si vreau sa va intreb daca intru la un liceu tehnologic,si dau la profilul mecanic auto, pot face scoala de soferi gratuit? Dau funda celui mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| Seewk_Skrool_1985 a răspuns:

Eu unul la scoala mea pot, pot face gratis. Poti face gratis dar nu la toate scolile, la unele poti la altele nu. Intrebi si tu daca aici se face sau daca nu. Intelegi?

| AdrianLvs explică:

Dar permisul se elibereaza normal?

| p3mery a răspuns:

De obicei la profilul mecanic auto se face scoala de soferi gratuit.