| Rony56 a întrebat:

Am un adaptor sau nu stiu ce-o fi, si cand il pun la telefon mi se incarca telefonul (fara priza). Si cand il pun la laptop cand e descarcat nu mi se incarca sau deschide. Si cand am laptopul in priza, mi se aprinde ceva rosu la chestia aia. Daca pun acel adaptor in priza, ce se va intampla? Se va incarca? Si de ce la laptop nu mi se incarca?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este un acumulator suplimentar. Daca asi sti denumirea poate te-as putea ajuta.