| mihainet a întrebat:

Salut am un buget de 20 mil si as vrea sa achizitionez un laptop.
As vrea sa aiba ram-ul de 4gb, hdd de 500 gb sau mai mare, placa video de 1 gb cel putin si sa aiba bluetooth. Cel mai mult o sa il folosesc pentru jocuri(nfs shift crysis) si stat pe net. In functie de cerintele propuse de mine as vrea sa imi recomandati cateva modele. Va multumesc.

1 răspuns:
| Piranha a răspuns:

Daca vrei pentru jocuri, bugetul este cam micut, dar parerea mea este ca mai bun ar fi un pc.