| AkaM4A1 a întrebat:

Am un canal de YouTube si acum o luna am incheiat parteneriatul cu Fullscreen, si am observat ca mi-a fost dezactivata si monetizarea de la YouTube, si am favut cerere noua, pentru adsense si ce mai trebuie, pentru a putea aplica la un alt network, si mi au spus ca intr-o saptamana primesc raspunsul, fiind in examinare, am canalul perfevt ok si eligibil, dar nici azi n-am primit raspunsul, am inteles ca au fost sarbatorile, dar deja e 15 ianuarie, cum as putea lua legatura cu ei? Un email ceva, personal n-am gasit...

1 răspuns:
| Iustin115 a răspuns:

Poti incerca forumul lor online : https://productforums.google.com/forum/#! forum/adsense