| catalin908070 a întrebat:

Salut,am un laptop Acer si am o problema cu el in timp ce stau la el se albeste ecranu..de ce face asta? am incercat si un reinstal de windows.

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Ecranul se face alb pentru ca s-a defectat placa video, du-l la un service sau cumpara alta placa video.

| nicoalusoby a răspuns:

De vina este placa video nu Windowsul trebuie dus la reparat sau daca te descurci cumpara placa video si schimbo chiar daca mai indicat e sa te duci ce el la un magazin specializat.

| Soelzis a răspuns:

Si eu am laptop Acer, si am avut aceeasi problema. Se stricase placa video si in ultima vreme face tot mai frecvent chestia asta, chiar si cand il aprindeam uneori. Dar d'a rezolvat problema cumparand o alta placa video.