| dorne a întrebat:

Am un laptop, stergandul de praf cu solutie speciala pentru laptop, m-a mancat pe mine in fund, sa--l sterg cu solutia respectiva si pe butoane si restulhappy si m-i sau "scurtcircuitat" butoanele daca pot sa zic asa, cand apas q imi scrie qw cand apas t imi scrie vt in fine mai multe combinatii de acest genhappy as vrea sa stiu daca pot face ceva in aceasta privinta
PS: cu o tastatura normala conectat prin usb merg butoanele
In caz de defectiune tehnica un pret pentru reparare asa orientativ ar fi bine primit
Astept idei, recomandari cu speranta sa pot rezolva aceasta problema happy
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cristinelllllllllll a răspuns:

Pai poate a intrat pe acolo solutie din aceia... mai incearca o tastatura noua si las`o pe aia pana se mai usuca tastatura de la laptop si daca vrei sa il duci la reparat te va costa in jur de 30-50 de lei:d funda?