| Banica_Liviu_Ion_1975 a întrebat:

Salut am un laptop Toshiba s3000-x4 foarte vechi am instalat xp am gasit toate drivere anafara de driver retea conectare prin cablu si driver wireless am cautat si pe siteul oficial Toshiba si tot nimic aceste drivere nu le gasesc pe nicaieri astept un raspuns.

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Cu un alt calculator intra aici
http://drp.su/download.htm
descarci driver pack versiune pentru DVD, treci imaginea iso pe un DVD cu imgburn de exemplu ca e free, si apoi introduci DVD in Toshiba. iti detecteaza driverele si le instalezi de pe DVD. nu are nevoie de conexiune internet. acesta e avantajul driver pack. apoi cand ai toate bune, in caz ca driver pack se instaleaza in calculator il poti dezinstala. nu e nevoie sa il mai ai instalat. Bafta.

| Banica_Liviu_Ion_1975 explică (pentru gelu1970):

Ok mersi mult a mers, anca o data mersi

| gelu1970 a răspuns (pentru Banica_Liviu_Ion_1975):

Ma bucur ca ai reusit

4 răspunsuri:
| ClickOn a răspuns:

Descarca de pe alt pc driver identifier si instaleaza-l pe laptopul tau si iti gaseste toate driverele lipsa

| Banica_Liviu_Ion_1975 explică (pentru ClickOn):

Da dar eu nu am conexiune la net si daca descarc acest program din alt pc al instalez an laptop si cauta driver cum mil instaleaza ca nu am conexiune se nici un fel la net