| Just4Joker a întrebat:

am un lumia 520 luat de curand... Cand am luat o cartela de la Orange, mi s-a spus sa dezactivez internetul daca nu-l folosesc (eu folosesc wi-fi). Nu mi-a detaliat prea mult, dar eu am intrat in setari-retea celulara si la conexiune de date am dat "dezactivata", la roaming "fara roaming".
Asa, cand dezactivez Wi-Fi-ul nu merge sa ma conectez. Eu cred ca l-am dezactivat.
Voi ce ziceti? Vreau un raspuns 100% sigur, nu vreau sa ma trezesc cu un cost suplimentar.

1 răspuns:
| manuel72 a răspuns:

Trebuie sa mergi la setari si sa activezi wi-fi, selectionezi reteaua, bagi parola si gata.