| fabyy1998 a întrebat:

Am un pasesafe card, pot baga bani in paypall sau sa reancarc cartela de telefon?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce treaba are paypalul cu paysafe-ul si cartela ta telefonica?
Din cate stiu eu, companiile telefonice din Romania, nu au facilitati de plata cu paypal, care oricum poate fii legat doar de un cont bancar sau credit card, si niciodata de un paysafe card.

| MrkiddyKid1 a răspuns:

Banii de pe Paysafe sunt bani virtuali, practic inexistenti, o data ce ii bagi nu ii mai scoti inapoi decat daca vinzi codul altei persoane.

| fabyy1998 explică:

Da stiu ca bani din paysafe card sunt bani virtuali... pot sa ii bag in paypal?