| FuriousMadalin96 a întrebat:

Salut.
Am un Samsung Galaxy Note,am activa netul pe el,dar nu pot viziona videoclipurile de pe youtube, am incercat sa descarc opera mini dar nu am reusit.Nu ma pot conecta nici pe facebook.

Răspuns Câştigător
| nice67 a răspuns:

Bunahappy Pentru view videos poate mai sunt necesare niste completari ale setarilor. Verifica setarile, sunt personalizate in functie de operator. Opera mini se poate downloada in functie de browserul tel (se poata sa nu accepte). Daca merge sa deschizi si alte site-uri ar trebui sa mearga si fb... happy