| Reckinzor a întrebat:

Am un Samsung S4 mini, iar de la un timp, cand sunt in convorbire se intrerupe. cel cu care vorbesc nu ma aude, iar apoi se intrerupe adica nu mai aud nimic si nici cel cu care vorbesc nu ma aude dar imi arata ca sunt inca in convorbire sau aceeasi problema mi se intampla cand ma suna cineva iar eu raspund ori se intrerupe direct si nu aud nimic ori cel cu care vorbesc cu ma aude sau ma aude intrerupt. Mentionez ca am fost la service i-am facut resoftare si mi-am schimbat antena de semnal dar am aceeasi problema. Ce e de facut? FUNDA!

1 răspuns:
| Jijell a răspuns:

Daca ti-a schimbat si antena si patesti tot asa, e defect modulul de emisie din placa. E greu de reparat si nu prea merita. Sunt putine service-uri care executa astfel de reparatii si costa mult.