| Silenceisanwser a întrebat:

Salut,am un Samsung S5830, am dat Revenire la setarile din fabrica si acum nu pot sa intru pe internet adica nu imi apare sus transferu de date acele sageti si nu vrea sa intre pe internet, am bifat ce era la retea mobila (utilizare pachete date, roaming...) tot nu merge stie cineva ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| BogdySS a răspuns:

Probabil ti s-au sters setarile de internet. In functie de ce operator de telefonie mobila ai trebuie sa suni la un numar, ei iti trimit prin SMS setarile, le salvezi, restartezi telefonul si o sa mearga happy

| Silenceisanwser explică (pentru BogdySS):

Multumesc!

| BogdySS a răspuns (pentru Silenceisanwser):

Cu placere. Ai reusit? happy