| ThePGR a întrebat:

Am un telefon Huawei P10 Lite si asta i-am facut o actualizare de soft. De atunci, cand este la incarcat si deschid telefonul, automat de deschide o fila chrome cu o reclama. Cum pot scapa de acest pop up. Cand este deconectat de la incarcator nu are nici o problema. Am scanat cu mai multe aplicatii si nu am gasit virusi.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Treci in revistă aplicațiile instalate - dacă este vreuna despre care știi că nu ai instalat-o tu, dă-i "remove", posibil să apară mesajul de acolo

| ThePGR explică (pentru sierra1):

Am mai cautat, chiar ultima aplicatie era una no name, si nu am observat oana acum. Mersi acum si-a revenit

| sierra1 a răspuns (pentru ThePGR):

Să fii iubit

3 răspunsuri:
| Stan24 a răspuns:

Bună! Intră în setări scrolează în jos, dă-i la Aplicați și găsește Chrome după Stocare... apoi Gestion.Stocare după Șterge toate datele!

Acest lucru se datorează faptului că ai fost de acord ca un site pe care l-ai accesat să îți trimită Notificări!