| BlackDice a întrebat:

Am un televizor Philips destul de nou, dar nu stiu daca e problema la el sau din din cauza celor de la rds.Televizorul vede toate programele,le memoreaza,dar dupa ce il inchid si il deschid iarasi imi arata numai programele "de baza". daca ati avut si voi un caz asemanator spune-ti-mi si mie, ca sa nu ma iau aiurea de "baietii " de la rds.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Nu ai zis ce pachet ai de la rcs pachet de bază sau extra, cu HBO?