| AnoNiM15273 a întrebat:

Salut! Am un tricou de fotbal imprimat cu numele meu si vreau sa scot imprimeul acela, dar nu prea cred ca pot sa-l scot ca este destul de calitativ pentru ca a fost facut la magazinul clubului

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiind un tricou al clubului, este necesar sa vorbesti cu anteronrul tau si sa ceri permisiunea sa poti imrpima numele pe tricou.
Din cate stiu eu, nu este permis asa ceva, ori daca este permis, atunci clubul face acest lucru pentru toti membrii acelui club.

| ReddY25 a răspuns:

Lasă numele unde îi este locul, cred că dă mai bine estetic

| helpforyou a răspuns:

Nu prea ai sanse cu nimic daca este imprimat de calitate.
Am si eu de la club si nu am reusit deloc.

| AnoNiM15273 explică:

Vad ca nu m-ati inteleslaughing vreau sa i-l dau unui prieten si nu poate sa l poarte cu numele meu pe ellaughing)