| Sebastyan122 a întrebat:

Am un xbox one și de ceva vreme se încălzește super repede îmi spune și mie cineva. Cum sa îl menține mai racit?

Răspuns Câştigător
| Saby_Sebastian_2000 a răspuns:

Cumpara un cooler pe care il conectezi la un incarcator de telefon si il pui sub xbox, il va raci foarte laptop. Este pentru laptop dar merge super si pentru console. Pe asta il am eu dar iti poti lua unul mai ieftin : https://www.pcgarage.ro/standuri-coolere-notebook/deepcool/multi-core-x6/

| xutza a răspuns (pentru Saby_Sebastian_2000):

Degeaba daca pasta de pe chipuri e uscata!

2 răspunsuri:
| xutza a răspuns:

Te duci la un service sa iti faca o curatare si sa iti schimbe pasta terminca. Mergi cat mai repede ca sa nu iti cedeze chipul video de la temperatura ridicata. e intre 50 si 100 lei.