| marcel12 a întrebat:

Am venit de curand in Franta si am doua laptop-uri, unul l-am adus eu aici in Franta, si aici am ca internet in loc de modem am livebox (la care te conectezi prin wireless), si de pe calculatorul pe calculatorul pe care l-am adus aici nu pot sa accesez internetul, dar pot sa ma conectez, iar cand intru pe Internet Explorer sau pe Google Chrome imi scrie Internet Explorer nu a putut sa afiseze aceasta pagina Web, dar Skype-ul imi merge. Poate sa ma ajute cineva?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca iti merge Skype inseamna ca nu este o problema de la conexiunea de internet. Vezi aici http://support.microsoft.com/kb/967897/ro#method1
Bafta!

| marcel12 explică:

Dar nu-mi merge nici cu Google Chrome.