| Kolors a întrebat:

Salut.Am vreo 7 lire sterline in monede.Nu am reusit sa ii schimb la banci (bcr,trans,raifeissen), nici la schimburile valutare nu mi le ia.Stie cineva unde sa ii schimb?

3 răspunsuri:
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Nu vad de ce nu le primesc la banci, eu am schimbat, euro, nu lire si tot monede, de 1 euro si de 2 euro.Intreaba si la OPC.

Răspuns utilizator avertizat
| Adrian_Mares_1972 a răspuns (pentru Kolors):

La casa de schimb valutar de la BCR, parca, acum mai mult timp, dar nu vad logica de ce nu i-ar primi. Daca ai cont in valuta ii poti depune sau sa-i schimbi la cineva care va merge in Anglia, de exemplu un sofer de TIR.Scapi tu de ei...