| nutuxcristian a întrebat:

Am vrut sa intru in iTunes sa imi dau o resetare din fabrica la iPhone-ul meu. Imi spune ca odata cu backup-ul se va instala cea mai recenta actualizare iOS pe telefon (8.1.2), iar eu am 7.1.2. Daca nu am spatiu pentru aceasta noua actualizare, imi va ramane tot 7.1.2? Dau funda+vot celui mai eficient raspuns.

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Nu, tot telefonul va fi golit prin resetare, asa ca va fi suficient spatiu. De fapt, cand faci upgrade prin iTunes de pe calculator nu ai nevoie de spatiu pe iPhone.

1 răspuns:
| LenoreVoldaren a răspuns:

Da. Îți va rămâne tot iOS 7.1.2