| Adyy5 a întrebat:

Am vrut sa intru pe Facebook(contul meu), mi-a zis sa ma conectez(am introdus numarul si parola) si dupa sa incarc o fotografie. Ok, am incarcat o fotografie, dar mi-a aparut asta:"Iti multumim ca ne-ai trimis fotografia. Iti vom trimite un e-mail in cel mult 72 de ore daca aceasta intruneste cerintele noastre. Pentru moment contul tau a fost dezactivat ca masura de securitate".
Intrebarea mea este... Ce inseamna asta?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asta inseamna ca ai contul blocat, pana se fac verificari sa se constate daca cel din poza esti tu sau vreun copilas mai mic de 14 ani, pentru ca-i ilegal.

| Adyy5 explică (pentru Violleta2022):

De ce e blocat?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Adyy5):

Intreba FB-ul ca ei sunt singuri in masura sa-ti raspunda!