| Badiceanu_Alin_1999 a întrebat:

Salut am windows 7, am nero 7 instalat cand vreau sa fac mp3 sau track imi da eroare
Could not perform start of Disc-at-once
Burn process failed at 24x (3, 600 KB/s

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

1. Pentru scriere foloseste disc complet nou.
2. Scrierea sa faci la viteza cea mai mica posibila (la CD de 16x, la DVD de 6-8x)
3. Sa nu fie bifata optiunea de a mai putea scrie pe disc intr-o alta sesiune, noua.
4. Sa fie bifata optiunea de verificare dupa scriere.

Succes!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Bula):

Se poate la CD si 2X sau macar 4X, depinde de unitate si de blank.

| Bula a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Da, am si scris: viteza cea mai mica.

| Badiceanu_Alin_1999 explică (pentru Bula):

Lasa-mi un contact de al tau ca nu stiu sa ma descurc in nero sa ma ajuti te rog frumos