| Botnaru_Ion_1985 a întrebat:

Are cineva telgram cu pariuri la fotbal, cu meciuri aranjate?

Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Stii ca aranjatul de meciuri si pariatul pe meciuri aranjate sunt infractiuni, nu?

Si mai mult, daca cineva ar avea suficienta influenta si si-ar asuma riscurile sa aranjeze meciuri, de ce ar pune informatia asta pe net pentru toata lumea in loc sa profite numai el de ea?

2 răspunsuri:
| SoareDaniel a răspuns:

De cand cu pandemia asta de etape bune in Italia se practica 2/1 si 1/2 happy cauta informatii pe acolo