| WolfAlex2004 a întrebat:

Salut! As avea, va rog frumos, de un raspuns sigur 100% la urmatoarele intrebari:

Anul acesta trebuie sa dau Bacalaureatul si, bineinteles ca poate unii stiti ca inainte de probele scrise, sunt 3 probe: proba orala la limba si literatura romana, la engleza si la probele digitale.
Ce s-ar intampla daca as pica la una dintre ele?
As mai putea sa dau probele scrise?

Imi este un pic teama la probele digitale pentru ca n-avem profesori de T.I.C care sa faca exercitii sau sa ne arate cum se face corect in nu stiu ce document X, plus ca pe langa asta ma simt si trist un pic pentru ca ma simt pregatit sa dau odata probleme scrise si cele orale (exceptand probele digitale ca acolo efectiv stai in fata unui monitor, acolo iti da de lucru).

Va rog frumos, as vrea sa fiu lamurit ca ori imi da nivel de incepator ori nu ma baga in Bacalaureat ca nu vreau sa stau la intins mana.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie doar sa sustii toate competentele, indiferent ce calificativ primesti (nu se dau note) si vei intra la probele scrise.