| QiCKaaTc a întrebat:

Salut, as dori o parere despre urmatoarele telefoane, care este mai bun dintre:

- Samsung S3370 : http://www.gsmarena.com/samsung_s3370-3234.php
- LG Ego T500 : http://www.gsmarena.com/lg_ego_t500-4089.php

Dau Funda + Vot! Care dintre aceste 2telefoane este mai bun?!

3 răspunsuri:
| ur2sw33t2b4g10 a răspuns:

Eu unul nu as alege nici unul din ele. As cauta unul la care sa-i pot gasi mult mai usor aplicatii si tot ce am eu nevoie...

| QiCKaaTc explică (pentru ur2sw33t2b4g10):

Da-mi un exemplu de telefon pe care as putea gasi mai usor aplicatii. Sa-mi iau IPhone?

Oricum, nu e pentru mine, ci pentru un prieten.

ASTEPT RASPUNS.

| ur2sw33t2b4g10 a răspuns:

Sincer eu am un iphone... si gasesc aplicatii pentru orice imi trece prin cap. Si e destul de rezistent telefonul. Bateria e ok. Totul depinde de cati bani vrei sa investesti. Si cele pe baza de android sunt detul de bune si gasesti multe aplicatii. Totusi nu sunt asa stabile ca iphone. Totusi asta e doar parerea mea. Poti sa mai intrebi si alte persoane.