| Majj a întrebat:

As dori sa imi fac un card ING Student. Am 19 ani si termin anul asta liceul, deci nu sunt inca student. Se poate face, totusi? Ce documente si hartii imi trebuie? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| cami_5314 a răspuns:

Http://www.ing.ro/ing/ro/Carduri/Card-Student.html
cred ca tb sa fii student, pentru ca la 'documente necesare' scrie carnet de student sau adeverinta de student, insa iti recomand sa te duci la banca si sa intrebi, numai asa poti sa fii sigur. Ia la tine si carnetul de elev si buletinul, daca merge poti semna si contractul. Bafta!