| Razvannn6 a întrebat:

Salut as vrea sa achitionez un telefon si m-am gandit la Nokia Lumia 520, HTC Windows Phone 8x, Sony Xperia M. Voi ce telefoane imi recomandati si in afara de astea pana in 900 lei maxim si dintre acestea voi ce ati alege?

Răspuns Câştigător
| alinuta01 a răspuns:

Eu acum duminica imi cumpar Nokia lumia 520, la inceput toti spuneau ca nu este bun, ca este lent. Si l-am luat de proba de la un magazin, si timp de o saptamana a mers foarte bine, si m-am decis sa mi-l cumpar. Si este si ieftin. Sper ca tiam ajutat.

1 răspuns:
| stefania94 a răspuns:

Marca HTC e foarte bună, la fel și Nokia.