| Benchea_Iosif_1999 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un Samsung galaxy mini de la un coleg de clasa....doar ca telefonul are deja cam 2 ani. Mai merita sa il cumpar sau isi da duhu imediat? Cam ce longevitate are un telefon ca asta? Multumesc

3 răspunsuri:
| bcalex96 a răspuns:

Salut durata de viata a acestui telefon e destul de buna un prieten il are de aproape 2 ani si inca merge bine touchscree-ul raspunde destul de bine la atingeri, daca il cunosti bine si are incredere in tine cum si tu vad ca ai in el sa il cumperi, spune-i sa til lase in proba cateva ore sa vezi cum ruleaza daca ti se pare ca e bun zic ca se merita pretul unuia nou e in jur de 500 roni acum si pretul cerut de el sa fie cat decat bun

| Benchea_Iosif_1999 explică (pentru bcalex96):

500 de lei e unul nou....asta second de 2 ani mi-l da sub 150... dar ma intreb mai merge oare inca 2 ani?

| bcalex96 a răspuns (pentru Benchea_Iosif_1999):

Merge chiar daca dupa cum se spune ca brandul Samsung are telefoane scumpe doar ca pe telefoane scrie "Samsung" nu e chiar asa sunt ele scumpe dar rezista si cred ca mai tine inca pe atat, spune-i baiatului sa til lase putin in proba si vezi si tu cum se comporta daca are lag cand umbli pe el daca se blocheaza.