| Marius_6821 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti niste site-uri pentru gazduire website

6 răspunsuri:
| Marius_6821 explică:

Vreau sa fie cu plata happy si domeniu.eu sau.com etc

| alexcatana a răspuns:

Am folosit despregazduire.ro sunt praf, acum folosesc tlh.ro, foarte profi, la inceput am folosit www.websignal.ro care daca te accepta ofera preturi incepand cu 1 Euro / luna

| medelin29cali a răspuns:

De ce nu incerci aici: http://www.clausweb.ro/gazduire-web.php. Au oferte ieftine si poti alege.ro sau.com, ori alta extensie. La.ro pretul este aproape 30 de euro pe viata, daca iei de la ei si hosting, daca nue ceva mai mult cu cativa euro. Saul.com costa 8.9 euro si ai parte de tot felul de promotii pe tot parcurcul contractului cu ei.

| vreiunsite a răspuns:

VREIUNSITE este furnizor de servicii web si gazduire web pe servere ultra-perfomante.Gazduire web si pachete web hosting resseller in Romania. Cele mai mici preturi incepand de la 5 lei/luna.intra pe site si ai sa te convingi! www.vreiunsite.net

| demil a răspuns:

Salut, eu folosesc http://www.simplehosting.ro. Au preturi bune si nu am nimic sa le reprosez.