| darksteel a întrebat:

As vrea sa-mi iau un laptop si dispun de un buget de 500-600 de euro. Ce sfaturi imi dati?
Preferinte: Processor Intel i3 (desi nu stiu prea multe despre el)
Placa video sa nu fie Intel Graphics Integrated
Design placut.
Utilizare: Nu tin neaparat sa-l folosesc pentru jocuri HIGH gen Crysis, dar sa fie cat de cat decent in prinvinta asta si sa-mi ruleze filmele HD, mai ales 1080p. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

La suma de care dispui cauta ceva in gen Asus. dispun de ice cooler.
si iti mentin temperatura pe hdd.caci la majoritate problema este temperatura ridicata. oricum este o sugestie tu decizi.

3 răspunsuri:
| helper7603 a răspuns:

Uite aici mai multe modele foarte ok: http://www.pcmadd.com/pclaptop.htm

| magda_2539 a răspuns:

Daca iti iei un Acer aspire cred ca iti intra si in buget. are placa video nVIDIA care e buna. are ecran de 17. e foarte bun... foloseste windows vista

| magda_2539 a răspuns:

Are un amic un Acer aspire 7520g
procesor AMD turion 64x2
up to 1024 mb nVIDIA geforce 8400m g turbo cache
2gb ram
monitor 17'' wxga + Acer crystal brite lcd
320 gb dual hdd
dvd super multi double layer
802.11b/g wlan
windows vista
mai multe detalii dani. busuioc -id