| grandlolz a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu daca Hard disk Hitachi 1TB SATA-III 7200 rpm 32MB Deskstar 7K1000. D e bun de cv ( are 1 TB capacitate de stocare, dar intreb daca nu crapa in 2 luni, sau alte chestii d-astea.

3 răspunsuri:
| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

La mene este, hardul hitachi dar se numeste si Nume firma Western Digital Corporation, WDC WD800JD-55MSA1 ATA Device, il am din 2008

| eusicumine_4355 a răspuns:

Tipule la hitachi fara grija, am un hdd de la ei de aproximativ 6 ani, 0 BAD-uri, 25000+ de ore de functionare, in plus detine IBM-ul compania care a creat hdd-urile. I-al cu incredere, nu va da gres big grin

| edyskrool a răspuns:

Sall. Am eu tot hitachi si e super bun il am de ceva timp si merge de parca e nou.