| Num3Ascuns a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu si eu cum sa imprim(print) o imagine un text din calculator pe imprimanta.Am intar in programul de la >imprimanta=am selectat o >imagine=am dat click la print >sus=si am dat sub imagine print dar nimic si imprimanta era conectata.Am incercat sa scanez dupa imprimanta in calculator si aceasta merge. Dar de ce nu merge sa imprim?

2 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Ce imprimantă ai? Intră la settings și umblă la setările de acolo, poate fi ceva dezactivat!

| Nu conteaza a răspuns:

Ai imprimanta bagata in priza?laughing si conectata ca lumea?batting eyelashes