| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,as vrea sa trimit un mail dar sa nu apara adresa mea.Se poate face acest lucru?

5 răspunsuri:
| Peaches a răspuns:

Adresa ta apare dar, daca nu vrei sa stie respectiva persoana de la cine a primit mesajul, atunci e simplu: creeaza-ti un alt cont de e-mail.
~Roxetta

| adrianbestboy98 explică (pentru Peaches):

Nu se poate deorece trebuie sa imi comfirme parintii inscrierea la yahoo si mai vor si numarul de card

| aureljeo a răspuns:

Nu se poate dar recomand GMAIL nu iti trebuie confimare de la parinti si alte cele, alea in care iti cer nr de card si nu mai stiu nu prea am incredere... deci GMAIL

| adrianbestboy98 explică (pentru aureljeo):

Am gmail si imi trebuie yahoo ca sa mai fac unu

| aaII33xx a răspuns:

Din pacate hosterii siteurilor de mail nu au dat aceasta posibilitate utilizatoriilor. poti sa ii trimiti mailul de pe alta adresa poti crea una special pentru asta sper ca te-am ajutat big grin