| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa urmez Scoala Populara de Arte si Meserii " Tiberiu Brediceanu",Brasov pentru a invata sa cant la acordeon. Insa sunt confuz, pe site-ul lor spune ca trebuie sa dai examen, desi nu am gasit niciunde in ce consta acel examen. Si de ce ar trebui sa dau acest examen, daca eu vreau sa fiu luat de la 0 ca si incepator? Nu este normal ca sa fii luat de la 0, ca doar de aia te duci la scoala, ca sa inveti. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai ales cel mai prost loc unde sa înveți. Nu e scoala de vina, cunosc persoana care "predă" elevilor. Dacă vrei sa înveți cu adevărat, alege alt loc. E doar un sfat.

| Selysium98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Unde altundeva? Ca as dori tot in Brasov. ca acolo o sa fiu la facultate.