| Spid a întrebat:

As vrea sa va intreb si eu daca a folosit cineva knockout abs si daca da vreau sa imi spuneti daca este bun pentru formarea abdomenului si a pieptului cum spun aia in reclama

1 răspuns:
| Nickname1890 a răspuns:

Parerea mea este ca toate acele aparate pentru abdomen sunt niste tampenii. Poti sa obtii un abdomen perfect acasa fara nici un aparat iar pentru piept flotarile sunt sfinte.

Acum depinde de tine. Daca nu ai abdomenul format sunt 2 principale cauze.
1. Procentul de grasime din corp. Patratelele sunt acoperite de un strat de grasime. Abia cand procentul de grasime din organism scade sub 10% abia atunci devin vizibile iar in cazul celor din reclama cu acel abdomen perfect inseamna undeva in jur de 6% grasime in corp.

2. Nu ai grasime pur si simplu nu ai muschii formati.

Daca esti primul caz nici 200 de abdomene pe zi si nici mama aparatelor nu te vor ajuta pentru ca nu te ajuta sa arzi calorii. Trebuie sa consumi cat mai multe calorii. Alergarea sau alte exercitii cardio. 30-40 minute pe zi + abdomene.

Daca esti in cazul 2 probabil ca vei vedea rezultate si cumparand acest aparat dar parerea mea este ca sunt bani dat aiurea. Poti obine acelasi rezultat si fara el. Da-mi un mesaj daca vrei niste programe de fitness foarte bune pentru acasa.