| Spike189 a întrebat:

Salut, as vrea si eu sa aflu cum sa imi updatez windows Xp-ul sin Sp2 in Sp3 fara sa trebuiasca sa reinstalez windows-ul. Stiu ca puteam sa descarc un program si dupa un restart era gata. Daca puteti dati-mi si mie link.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt, tu vrei sa faci un upgrade. Intra pe www.microsoft.com/windows/products/windowsxp/sp3/default.mspx Uite si un link cu lamuriri http://vezistereo.blogspot.com/2008/10/upgrade-windows-from-sp2-to-sp3.html Bafta!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa spun ca trebuie sa intri acolo doar cu IE.