| TiByTiBy98 a întrebat:

atiti cumva cum se trimit cadouri hi5 GRATIS?

4 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Nu se pot trimite cadouri pe hi5 gratis.
Toate sunt pe monede hi5.
Iar monedele hi5 trebuie cumparate cu bani adevarati.winking

Numai bine!winking

| εїз a răspuns:

Trebuie să ai monede la HI5, dar alea nu se pot face doar cu bani, poţi să iei un TaskBar, downloadezi de acolo, şi faci zilnic câte o monedă, dacă ţi TaskBar-ul ăla deschis.
Pa, pa

| Parker a răspuns:

Nu se poate.trebuie sa-ti cumperi monede de alea cu BANI REALI.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heybatting eyelashes buna. SAC!tongue sa stiti ca merge sa trimiti cadouri gratis.

deci dai la jocuri, mrg alegi un joc oarecare si dai acolo l joku respectiv"invita prieteni" Dai acolo si iti inviti ce amici vrei u l joku resp da in acelasi timp primeste si un cadou d la u!

acum eu sper ca te-am ajutat! mie imi merge mereu sa stiihappy