| AlexaS a întrebat:

Salut,
Aveti idee cum pot inchide un forum? Stiu ca inainte era o obtiune unde aparea ca forumul este in reparatie insa mie nu imi apare... Vreau sa il inchid pentru o saptamana ca sa fac ceva schimbari.
Are cineva idee daca exista alta metoda?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca e pe forum gratuit vezi aici
http://help.forumgratuit.ro/t660-forum-in-vacanta-forum-in-constructie

| AlexaS explică (pentru neluL):

Da este, insa mie nu imi apar acele obtiuni, Exact in locul unde descriu ei apar decat aceste.

Numele site-ului :

Descrierea site-ului * :

Limba standard :

Formatul datei :

Fus orar :

Optiuni Diverse ale Forumului*
Pentru actualizarea numarului actual de mesaje al unui utilizator si pentru resetarea numarului de MP la 0.Atentie : actiune ireversibila! Sincronizeaza un utilizator :

Reseteaza la zero recordul membrilor conectati in acelasi timp (in partea de jos a paginii de start). Atentie : actiune ireversibila! Reseteaza recordul numarului de utilizatori conectati :
A se bifa pentru reinitializare
Resincronizarea forumului dvs. :
A se bifa pentru sincronizare

Oricum multumesc frumos pentru intentia de a ma ajuta!

| neluL a răspuns (pentru AlexaS):

Da-mi si mie linkul de la forum.