| Dragonboy a întrebat:

azi am bagat la masina o pereche d pantaloni negri si un tricou roz. cand i-am scos de la spalat nu aveu nimic! dupa limpezit pantalonii au iesit si mi-au patat tricoul nu pete negre! spuneti-mi si mie daca pot face ceva sa refac tricoul! mersi :*

Răspuns Câştigător
| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

Esti baiat, se vede big grin. Tricoul nu il poti "reface", dar ar trebui sa stii pe viitor ca hainele negre se spala separat, la fel si cele albe si separat si cele colorate. Si chiar daca sunt de aceeasi culoare, de ex : blugi negri cu un tricou negru, tot nu se spala impreuna pentru. ca sunt materiale foarte diferite (blugii sunt din material tare, iar daca speli un tricou ce ei, dupa cateva spalari se va intinde si va arata fooarte naspa).
Funda?

4 răspunsuri:
| TommyMiller a răspuns:

Bine ca nu a fost inverswinking ...esti baiat, renunta la culoarea roz!

| DexxTer a răspuns:

Nu mai poti face nimic. happy

| justAdela a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie dar eu aveam pete albastre pe un tricou alb...l-am pus in apa cu clor dar l-am lasat mai multe zile...incearca sper sa mearga

| strumfy_5262 a răspuns:

Incearca cu vanish sau este ariel praf/lichid pentru pete