| deluXxe a întrebat:

azi dimineata cand am deschis pc-ul. am incercat sa intru pe mess. si mi-a spus ca am gresit parola. cand intru acolo la recuperare. Am vazut ca imi sunt schimbate intrebarile secrete straight face. ce pot face sa-l recuperez. sau cel putin sa-l blockez. ca am date importante. si conturi facute pe acel id.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai conturile facute cu acea adresa de mail nici nu poti schimba parolele pentru ca la schimbarea parolelor pe orice site trebuie sa folosesti mail-ul. Numai prin contact cu cei de la yahoo poti bloca dar dureaza, nu se face in cateva ore.

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai schimba parolele conturilor cat mai repede, pentru ca nu prea mai ai sanse sa recuperezi e-mailul, doar daca le trimiti un e-mail celor de la yahoo sa le explici problema, dar astepti vreo saptamana raspunsul(intr-o saptamana ti-o fu...ut ala e-mailul).

| cătă08cătă a răspuns:

Schimbă-ți parola cu ajutorul id`ului pe baza căruia ți`ai făcut id'ul... fundă?