| anonim_4396 a întrebat:

SALUT/BUNA toti dp TPU!
- am o problema care nu ii mai dau de cap, a citit N* forumere si degeaba, am deschis topic-uri si la fel am ramas exact cum l-am deschis :-J! am WINDOWS 7 si este vorba despre un mesaj care imi apare jos la dreapta langa ceas in care spune sa dau TURN ON problema e ca imi da eroare si imi spune "windows security center service can't be started" mai exista o solutie sa merg in >"ComputerManagement"-- "SERVICE"si aici sa ii dau START pe SecurityCenter ...eh aici alta eroare care spune asa "Windows could not sart security center on local computer - error1068 : the dependency service or group failed ti start" SINCER NU STIU CUM SA MAI PROCEDEZ - aveti vreo solutie? RESPECT TPU

1 răspuns:
| Ghost a răspuns:

Asa am patit si eu esti sursa unor atacuri orice antivurus ai incerca sa iei de pe net pagina respectiva ti se va inbloca incearca sa iei malwarebytes si sa ii dai o scanare completa si dupa se iei dar rapid Avast pro si sa ii dai o scanara completa revino cu detalii dupa asta sau da-mi un pm