| Flowwww a întrebat:

Salut, bunicii mei au covid si trebuie sa plateasca factura, sunt in carantina, cum as putea s-o platesc eu, fara sa pun mana pe ea, (ELECTRICA) merge cu vreun cod dupa ea ceva?! Urgentt

Răspuns Câştigător
| Cristina_Ioana_1987 a răspuns:

Da,merge cu codul de plata si codul de client. Poti achita la mega image la un robotel.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pe site ul de la electrica, din internet banking, de la banca nu ai nevoie mai deloc de factura fizica.

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Bună! Da. happy Prin internet banking. Funda? big grin

| Flowwww explică (pentru PsihologDanielBotezan):

Fara card daca se poate...

| PsihologDanielBotezan a răspuns (pentru Flowwww):

Nu cred, atunci. big grin Trimiți pe altcineva cu buletinul să plătească.winking