| BlackBriliant a întrebat:

Care e cea mai ieftina posibilitate de a trimite un pachet in strainatate? Posta romana?

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Firme care fac transport de persoane și colete în străinătate. Poșta română merge în ritmul carului cu boi!

| vmalex21 a răspuns:

Firme precum Romfur.Nu au însă servicii strălucite.Cu Posta nu este intotdeauna ieftin si durează. Depinde si unde vrei sa trimiti.Cazul meu:un amărât de plic trimis din Romania in Germania a stat 15 zile in Romania, 10 la Otopeni mai exact si 2 in Germania.In Germania a ajuns joi si mi-a fost adus la usa vineri.Si nu a tocmai ieftin!