| 21434325124523 a întrebat:

Salut
care este cel mai bun platit site adfly sau linkbucks
si inca ceva daca mai stiti siteuri de acest gen dadetimi si mie
mersi

1 răspuns:
| MarketGlory123 a răspuns:

Salut.Nu sunt de incredere aceste site-uri in care vizionezi reclame.Stiu un joc in care poti castiga bani, ceva gen real-life.Am reusit sa adun vreo 60-70 euro, si nu e teapa.Cine vrea dovezi de plata in contul bancar sau pe PayPal le va primi.Mai multe detalii pe Skype dorin. mihalcea2, sau pe! YM buzulica_2@yahoo.com. Pentru cine nu foloseste asa ceva, add Marius Catalin pe facebook,( am o poza cu un fotbalist cu tricou galben ), sau ma puteti contacta pe pm.Numai bine!