| ZambetulNebuniei a întrebat:

Ce firme de curierat Romania-Belgia cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| pilaf a răspuns:

Uite aici o firmă. Poți să calculezi costul și abia apoi să decizi dacă vrei să trimiți.

http://www.axelcourier.ro/? gclid=CjwKEAjwpPCuBRDris2Y7piU2QsSJAD1Qv7B_APgzSlp_lNQIATTTIj3PPUtISMFEo-gxh8lowpbthoCzk7w_wcB

De asemenea, poți trimite și prin Poșta Română, dar ceva îmi spune că este mai scump.

| ZambetulNebuniei explică (pentru pilaf):

Salut!
Multumesc, dar deja am rezolvat cu Maty Express.

| pilaf a răspuns (pentru ZambetulNebuniei):

Super happy

3 răspunsuri:
| ZambetulNebuniei explică:

Revin cu un update (in cazul in care o sa mai caute si alte persoane):
Nu sunt foarte seriosi: au spus o alta data de ridicare a coletului, curierul venind cu o zi mai devreme si infromandu-ne ca ei nu fac ridicari in ziua in care am fost "programati".
Desi am solicitat preluarea pachetului de acasa (contra cost), curierul nu a fost infromat nici despre acest fapt.