| prodatory2k a întrebat:

Ce laptop de pana in 2000 de lei imi recomandati care poate rula CS:GO cu 40+ fps? Ma intereseaza in special Counter-ul, nu si alte jocuri

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Acer Aspire. Cauta pe eMAG un Acer Aspire de 20 mil(sunt unele si mai scumpe de atat)Merge garantat.Sunt foarte bune aceste laptopuri.Eu am unul si ruleaza perfect orice joc, ce-i drept mai scump.Tu cauta sa fie i5 sau i7.Atunci va merge.Zi faina.

| mazaroi a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Sunt de acord cu tine si eu am Acer aspire 570

Răspuns utilizator avertizat
| mazaroi a răspuns:

Iti iei pc din 20 mil

| prodatory2k explică (pentru mazaroi):

Am pc bun, dar mai sunt plecat des.....si e cam greu sa-l car cu mine laughing

| Hihowareyou a răspuns:

Daca doresti neaparat laptop, trebuie sa cauti unul cu placa video dedicata.
Cred ca acesta este destul de ok: https://www.pcgarage.ro/......nux-black/ - are doar i3 si 4gb ram, dar are ssd si placa video cu Gddr5