| costiceacristian200 a întrebat:

Ce păreri aveți despre canalul meu de Youtube:
https://www.youtube.com/channel/UCsfuX02B7V7kxaTeicpFsRA
Mulțumesc!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am văzut că știi să pedalezi. M-am plictisit copios 5 minute.

| LPCTSTR a răspuns:

Oribil.

| costiceacristian200 explică (pentru LPCTSTR):

De ce spui asta?

| LPCTSTR a răspuns (pentru costiceacristian200):

Ia zi, cati ani ai?
Realizezi ca pentru detinerea unui cont Google, postarea pe Youtube si detinerea unui cont de TPU este STRICT NECESAR ACORDUL PARINTILOR? Nici nu mai zic ca trebuie sa ai minim 14 ani sa detii astfel de conturi, cu precadere la 16 ani cand nu mai este nevoie de acordul unui parinte.
In sens unic, conturile de pe aceste platforme sunt destinate celor peste 18 ani, insa de la 14 ani si copii pot accesa continut prin intermediul conturilor insa numai si numai sub supravegherea parintilor.
Nu vreau sa ma gandesc ca mai si postezi cand parintii nu-s acasa iar parintii evident nu stiu nimic despre ce faci.
Sterge canalul pentru ca, iti zic din experienta, la varste mai mari canalul asta te va distruge in cele mai neasteptate moduri, atat fizic cat si psihic.
Daca nu stiam ce ziceam, nu mai ziceam, acum depinde cum interperetezi tu acest mesaj, ca pana la urma nu eu voi fi batjocorit mai tarziu, ci tu.

| costiceacristian200 explică (pentru LPCTSTR):

Am 10 ani