| kalibra21 a întrebat:

Ce programe de hackuit stiti? Sa nu-mi spuneti Cheat Engine ca nu prea merge online... orice programe stiti.Msbig grin

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Stai in banca ta este cel mai indicat.
Prin simpla postare esti deaja luat in vizor de autoritati ca un posibil viitor delicvent,complice,chibit,haker,spargator de bancomate in aria ta,deci linisteste-te este cel mai indicat.
Viata asa cum este ea este in libertate,devine urata intre gratiile inchisorii si este pacat daca ai intr-adevar aptitudini in informatica sa te orientezi spre partea intunecata a ramurii ei,incearca calea legala,fa programe,asigura-ti viitorul prin a te angaja sa lucrezi in domeniu si sunt atatea firme de prestigiu si in tara si in lume ce vineaza talente,si recompensa primita prin munca ta te va face sa te feliciti ca ai ales bine.
Aviz tuturor celor ce se cred teribili ca sparg mailul unei pustoaice,colege de clasa si cred ca gata stapanesc lumea, jucati pe o ghiata extrem de subtire iti merge poate o data, poate de doua ori si gata puscaria te primeste cu bratele deschise.

| Dezinteres a răspuns:

Si cam ce site vrei sa hackuiesti domnule hacker? Google? Yahoo? sa stim sa ne ferim.

| kalibra21 explică:

Eu v-am cerut hackuri nu explicatii...nu prea conteaza ce zici tu travelerwinking