| nimicitorul a întrebat:

Ce sa aleg si eu intre urmatoarele telefoane Samsung galaxy chat b5330 sau Samsung galaxy mini 2.Si vreau sa stiu daca merg jocurile bine.

3 răspunsuri:
| alexxxxxxxxxx a răspuns:

Problema la chat e ecranul, de-aia jocurile merg mai greu dare foarte bun oricum

| iZberg a răspuns:

Samsung Galaxy Mini 2 este mai bun ti-l recomand si jocurile SUPER!

| nimicitorul explică (pentru iZberg):

La procesor e mai bun chat ca are 850 mini 2 are 800 nu cred ca merg mai bine cred ca merg pe amandoua jocurile la fel.