| nimicitorul a întrebat:

Salut,ce ziceti sa aleg intre Samsung Galaxy s3 mini si s2 plus,, s2 plus are decat camera foto mai mare asta nu conteaza ce imi recomandati s2 plus sau s3 mini?

5 răspunsuri:
| Lorii69 a răspuns:

S2 plus. este mult mai bun, iti spun din proprie experienta!

| nimicitorul explică (pentru Lorii69):

Da stiu, dar ce s3 mini nu este bun?

| Lorii69 a răspuns (pentru nimicitorul):

Este bun, nu am zis asta. doar ca prin comparatie s plus este mult mai bun, mai mare, camera mai buna, tot. eu as alege s2 plus!

| xDee a răspuns:

Din punctul meu de vedere ti-as recomanda un s3 mini. Dar ai grija sa nu-l scapi pe jos in unele cazuri se sparge display-ul.

| WolfyRo a răspuns:

Si eu iti recomadn S2 plus.
Aicea poti vedea diferenta dintre cele doua:http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5213&idPhone2=5033